Team

Met plezier stellen wij u voor aan het team van IKC De Tjalk, dat dagelijks met veel plezier en enthousiasme voor uw kind klaarstaat.

Dit zijn de meesters en juffen over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten.
Samen halen wij het maximale uit kinderen en doen wij er alles aan om ze een plezierige schooltijd te bezorgen. 

 

 

Directie




Jasper Versleijen
Directeur

*
Linda Bogaarts
Adjunct-directeur

*
Rita Groothuizen
Clustermanager

*
     



Nathalie Hoogerwerf
Clustercoördinator

*
   
 

Managementteam




Jasper Versleijen
Directeur

*
Linda Bogaarts
Adjunct-directeur

*
Michelle in den Bosch
Bovenbouwcoördinator

*
     



Francis Schmitz
Middenbouwcoördinator

*
Cynthia van Eekelen
Onderbouwcoördinator

*
Sandra Buis
Intern begeleider

*
     



Linda Muijderman
Intern begeleider

*

 
     

 Interne begeleiding




 Sandra Buis
Intern begeleider

*
Linda Muijderman
Intern begeleider

*



     

Leerkrachten




Marjo de Graaf
Leerkracht groep 1A

*
 Carla van Ruitenburg
Leerkracht groep 1A

*
Renske Hebly
Leerkracht groep 1B

*
     



Anja Verschoor
Leerkracht groep 1B

*
 Anja Hendriks
Leerkracht groep 1C

*
 Saskia Oranje
Leerkracht groep 1C, 6A

*
     



Maud Verhage 
Leerkracht groep 2A

*
Cynthia van Eekelen
Leerkracht groep 2B

*
Edith Doornik
Leerkracht groep 2B

*
   



Elvira van der Zalm
Leerkracht groep 3A 

*
Francis Schmitz
Leerkracht groep 3A, 3B

*
Jessy de Graaf
Leerkracht groep 3B 

*
     



Kim Zondag
Leerkracht groep 4A

*
Esley Hiemstra
Leerkracht groep 4B

*
Jacqueline van de Beek
Leerkracht groep 4B

*
     



Marit van der Klift
Leerkracht groep 5A

*
Mathijs Zandee
Leerkracht groep 5A

*
Marjolijn Geleijnse
Leerkracht groep 5B

*
     



Susanne van Herpen
Leerkracht groep 6A

*
Jeffrey Goijers
Leerkracht groep 6A

*
Berna Tims
Leerkracht groep 6B

*
     



Patricia Bierman
Leerkracht groep 6B

*
Rob Schilperoort
Leerkracht groep 7A

*
Jamie Snijders
Leerkracht groep 7A

*
     



Michelle in den Bosch
Leerkracht groep 7B

*
Karola Pol
Leerkracht groep 7B

*
Linda Muijderman
Leerkracht groep 8A

*
     



Kelly Dinsbach
Leerkracht groep 8A

* 
Monique van Rosmalen
Leerkracht groep 8B

*
Josine Elenbaas
Leerkracht groep 8B

*
     

  Vakleerkrachten




Cody Haak
Vakleerkracht
bewegingsonderwijs
Karin Pronk

Vakleerkracht boeddhistisch vormingsonderwijs

Chaimae el Hassouni

Vakleerkracht
islamitisch
 vormingsonderwijs

     



Reshmi Bihariesingh
Vakleerkracht 
Hindoeïstisch vormingsonderwijs
Arie van der Plas
Vakleerkracht
protestants-christelijk vormingsonderwijs
     

Overige specialisaties




Petra Verlinden
IPC-coördinator, talentcoördinator
*
Berna Tims
Specialist rekenen

*
Patricia Bierman
Specialist gedrag

*
     

 Leerlingenondersteuning




Melanie Ditmar
Onderwijsassistent

*
Marieke Janssen
Onderwijsassistent

*
Robin Szegedi
Vrijwilliger

*
     

 Pedagogisch medewerkers




Milou Brouwer
Pedagogisch medewerker
groep Zeemeeuwen (0-2 jaar)

Kimberly Zwarteveld 
Pedagogisch medewerker
groep Zeemeeuwen (0-2 jaar)
 Monique Visser
Pedagogisch medewerker
groep Zeemeeuwen (0-2 jaar)
     



Charnelle van Axeldongen 
Pedagogisch medewerker
groep Zeemeeuwen(0-2 jaar)
Lisa Noort
Pedagogisch medewerker
groep Zeepaarden (0-2 jaar)

Lianne Budgen
Pedagogisch medewerker
groep Zeepaarden (0-2 jaar)
     



Demi Pereira  
Pedagogisch medewerker
groep Zeepaarden (0-2 jaar), BSO
Krista Heikoop 
Pedagogisch medewerker groep Walvissen (0-4 jaar)

Jutta Linsen 
Pedagogisch medewerker groep Walvissen (0-4 jaar), BSO 
     



Tessa Huijgens 
Pedagogisch medewerker groep Walvissen (0-4 jaar), BSO
Chana Metz
Pedagogisch medewerker
groep Walvissen (0-4 jaar)

     



Danielle van de Woerd 
Pedagogisch medewerker
groep Zeehonden (0-4 jaar)
Sanne Groenewold
Pedagogisch medewerker
groep Zeehonden (0-4 jaar)

Amanda Freriks
Pedagogisch medewerker
groep Zeehonden (0-4 jaar)
     



Wieke Kruithof 
Pedagogisch medewerker groep Zeesterren (2-4 jaar)


Nicole Kelderman Pedagogisch medewerker
groep Zeesterren (2-4 jaar)
Sanne van der Harst 
Pedagogisch medewerker
groep Zeesterren (2-4 jaar), BSO
     



Denise Jonkheid 
Pedagogisch medewerker groep Dolfijnen (2-4 jaar)
Danielle de Harder
Pedagogisch medewerker
groep Dolfijnen (2-4 jaar)
Davina Meijer 
Pedagogisch medewerker
groep Dolfijnen (2-4 jaar)

     



Manon van Duivenboden
Pedagogisch medewerker
invalwerk 

Shweta Shamlal
Pedagogisch medewerker
invalwerk
 Michelle van Leeuwestijn 
Pedagogisch medewerker
invalwerk
     



Diana Visser
Pedagogisch medewerker
BSO

Michelle van Leeuwestijn 
Pedagogisch medewerker
BSO
 Bianca Molenaar
Pedagogisch medewerker
BSO
     



Lilian Lange
Pedagogisch medewerker
BSO

Tamara de Ruiter
Pedagogisch medewerker
BSO
Priscilla van Leeuwen
Pedagogisch medewerker
BSO
     



Manon van Duivenboden 
Pedagogisch medewerker BSO
Michelle van Leeuwenstijn 
Pedagogisch medewerker
BSO
Tom van der Meer 
Pedagogisch medewerker
BSO

     

Ondersteunend personeel




Monique de Bruin
Administratie

*
Marco Bernard
Conciërge

*
 Nel Talen
Huishoudelijk medewerker



 

Snel naar